WordPress priekšrocības

Vidējiem uzņēmumu īpašniekiem vārdi, piemēram, WordPress, Joomla, Shopify, Magento, Wix un Weebly, var izklausīties kā svešinieki. Tīmekļa vietnes veidošanas process apvieno šos vārdus jūsu dzīvē, jo tās ir visas platformas, ko izmanto, lai izveidotu tīmekļa vietnes. Katram ir savas priekšrocības, bet daudzi tiek izmantoti biežāk nišas vietnēs ar konkrētiem mērķiem. Piemēram, Shopify ir jēga, ja izmantojat tiešsaistes veikalu. Tā nav platforma, kurā jūs varētu sākt emuāru, bet pēc tam pārvērsties par e-komercijas veikalu. Magento atrodas tajā pašā laivā. Citiem vietņu veidotājiem un platformām ir lielāka elastība, un tie parasti ir tie, kas ir vispopulārākie.

Viss no SquareForest līdz Wix ir brīnišķīgi rīki noteiktiem prasmju līmeņiem, taču mēs vēlamies izskaidrot, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress pār visām no tām.

1. Programmatūra ir brīva un atvērta avota

Gan WordPress.com, gan WordPress.org ir pilnīgi brīvi izmantot. Jūs varat uzzināt par atšķirību starp abiem šeit, bet īsumā – WordPress.org ir paštīlētā versija, kurā jūs kontrolējat vairāk savas vietnes un izmantojat uzlabotus spraudņus. WordPress.com lieliski piemērots pilnīgiem iesācējiem, taču tas nav īpaši labākais uzņēmumam, kurš plāno pelnīt naudu. Tam ir lielāki apmaksātie plāni, taču mēs iesakām to izmantot personiskiem un hobiju blogiem.

Bet, pārejot uz to, WordPress ir bezmaksas ikvienam, kas to lejupielādē. Tas ir atklātā pirmkoda projekts, kas ir bijis aptuveni kopš 2003. gada. Tas nozīmē, ka WordPress izstrādā autoru kolekcija. Atvērtā koda projekti parasti ir brīvi, un ir lielas kopienas. Lietotāji bieži piedalās šajā kopienā kā beta testētāji vai vienkārši zīmola atbalstītāji, taču patiesībā nav prasības piedalīties, ja tas nav jūsu stils.

Brīdinājums: Lai gan WordPress programmatūra ir brīva, jūs, visticamāk, iegūsiet nedaudz naudas. WordPress ir pats mitināts, tāpēc ir nepieciešams hostings. Tas var sākt apmēram 3 ASV dolārus mēnesī par patiešām lētiem koplietojamiem serveriem un iet līdz pat dažiem simtiem mēnesī tiem, kam ir nepieciešams maksimālais ātrums un veiktspēja (tāpat kā ar Kinsta).

Jūs parasti varat atrast motīvus un spraudņus bez maksas, bet piemaksas (maksā) bieži vien nodrošina labākas iespējas un kvalitatīvu atbalstu. Visbeidzot, daudzi WordPress lietotāji galu galā maksā par papildu pakalpojumiem neatkarīgi no tā, vai tie ir no ārštata darbiniekiem vai aģentūrām. Piemēram, jūs varat maksāt ārštata darbiniekam, lai izveidotu jums logotipu vai pielāgotu kādu CSS kodu savā vietnē. Citi WordPress lietotāji vēlas saglabāt grafiskos dizainerus vai tehniskās apkopes speciālistus pēc pieprasījuma. Tas viss ir atkarīgs no jūsu pieredzes un jūsu vietnes mēroga.

Bet kopumā jūs varat pilnībā saglabāt savas WordPress izmaksas līdz minimumam. Daudzi tīmekļa pārziņi galu galā maksā tikai par hostingu.

2. Tā pielāgojas, lai jūs varētu veikt jebkuru tīmekļa vietnes veidu

Viens no izplatītajiem nepareizajiem priekšstatiem par WordPress ir tas, ka tas galvenokārt ir veidot emuārus. Vienā brīdī tas patiesībā bija lieta. WordPress tika izstrādāts kā emuāru veidošanas platforma, taču tas ir ievērojami mainījies ar dažādiem jauniem izlaidumiem gadu gaitā.

Faktiski WordPress ir priekšrocība, jo tā blogošana saknes. Tas ir viens no tīrākajiem, ātrākajiem veidiem, kā rakstīt un publicēt emuāra ziņas, un tas viss ir iekļauts jau no paša sākuma. Daži mājas lapas veidošanas rīki vispirms domā par dizainu un lietotnēm, pēc tam emuāru veidošanas interfeiss nāk kā vēlme.

Tas nav gadījumā ar WordPress, tāpēc jūs varat izveidot skaistu e-komercijas vietni un zināt, ka emuārs ir neatņemama attīstības procesa sastāvdaļa.

3. Tā atbalsta daudzus datu nesēju tipus

Jūtieties brīvi iepazīties ar garu pieņemto failu tipu sarakstu WordPress, taču ziniet, ka visas šādas primārās kategorijas ir pieņemtas:


Attēli
Dokumenti
Audio
Video
 

Manā pieredzē, man nekad nav bijis WordPress, man pateikt, ka fails netiek atbalstīts. Jūs varat sagaidīt, ka augšupielādē tādus kopējus failus kā .jpg, .png, .gif .pdf, .doc, .pptx, .mp3, .m4a, .mp4, .mov, .wmv un .avi. Līdz ar to jums nebūs problēmu ar vairāk neskaidra failu tipiem, piemēram, .odt, .key, .ogg un .3gp. 

Un, lai gan ir daži failu formāti, piemēram, SVG, kuri nav atļauti, ir labi risinājumi, lai to apietu. Apskatiet šo pamācību, kā droši augšupielādēt SVG failus WordPress. Īsi sakot, ja vēlaties savā vietnē ievietot fotoattēlu, gif, video vai dokumentu, tas parasti ir godīga spēle ar WordPress. Pat bieži ir izvietoti dokumenti un prezentācijas tīmekļa vietnē, nepublicējot tos konkrētā lapā.
Brīdinājuma vārds
 

Jā, WordPress atbalsta diezgan daudz jebkāda veida multivides. Tomēr jums ir jāievēro noteikumi un tikai likumīgi izmantojiet plašsaziņas līdzekļus, kas ir vai nu jums piederoši, atvērti bezmaksas lejupielādei, vai izmantojami, kad tiek piešķirts kredīts. 

Šeit ir daži veidi, kā atrast juridiskos saziņas līdzekļus, piemēram, fotoattēlus un videoklipus. 

Vizuālā medības
Atslaucīt
Pexels
StockSnap

4. Tas ir viegli iemācīties un ir milzīgs kopiena

Kā atklātā pirmkoda programmatūru, WordPress var izmantot ikviens. Userbase nav ierobežota ar cenu noteikšanu, premium klientu atbalsta vai pat prasmju līmeni. Protams, ir daudz lietas, kas jāzina par WordPress, bet ikviena persona var spēlēt aptuveni ar informācijas paneli desmit minūtes un sākt uzņemt to, kā saskarne darbojas.

Tā kā nav daudz šķēršļu, lai piekļūtu programmatūrai, lietotāji ir izveidojuši emuārus, forumus, tiešsaistes kursus, seminārus, seminārus un grāmatas, kas visās izklāsta dažādus WordPress platformas aspektus. Tad ir vairāk oficiāla klientu atbalsta no WordPress. Jūs varat vai nu maksāt papildus naudu par īpašu atbalstu vai darbu, izmantojot WordPress forumus.

Tas ir patiešām neticami, cik daudz resursu ir, lai uzzinātu par WordPress vai atbildētu uz ātri izstrādātajiem jautājumiem. Piemēram, jūs varat sekot līdzīgam emuāram, lai saņemtu konsekventu WordPress padomu plūsmu savā e-pasta iesūtnē. No otras puses, jūs varat arī meklēt Google, lai atrastu tūlītējus risinājumus (WPBeginner ir pazīstams ar ātru labojumu)

5. Jūs varat palielināt un paplašināt savu vietni ar tēmām un spraudņiem

Mēs jau esam apsprieduši, kā WordPress tēmas un spraudņi ļauj jums izveidot tīmekļa vietni, taču šie elementi ir svarīgi arī palielināt. Parastam emuāram jūs satveriet motīvu, pielāgojiet dizainu un pēc tam startējiet emuārus. Tas pats attiecas uz uzņēmuma tīmekļa vietni vai portfeļu.

Parasti tēmas ir par pamatu vietnei. Pēc tam dizaina darbs ir minimāls, izņemot dažas krāsu izmaiņas, logotipu papildinājumus un, protams, jaunās lapas un emuāra ziņas.

Bet katru reizi kādu laiku jūs saprotat, ka jūsu vietnei jāpievieno kaut kas jauns. Varbūt jūsu klienti tiek aicināti uz jūsu vietnes sadaļu, vai arī jūs saprotat, ka ikmēneša viktorīna ir lielisks veids, kā piesaistīt klientus mijiedarboties ar jūsu zīmolu. Abās šajās situācijās spraudnis novērš problēmu.

Piemēram, ir daudz lielisku dalības spraudņu, kas pārvērš jūsu vietnes daļu par kopienu. Daži no tiem ir bezmaksas, bet citi par tiem jāmaksā. Tas pats attiecas arī uz viktorīnas spraudņiem. Mums ir saraksts ar labākajiem viktorīnas spraudņiem tirgū, un tas ir tikai garša izvēlei.